Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Cesta de limpeza da capa superior, Cesta de limpeza da capa intermedia, Reixa da cesta de limpeza da capa superior, Reixa da cesta de limpeza da capa intermedia, Cesta do módulo da capa superior, Cesta do módulo da capa intermedia
Montado nunha lavadora de dobre ou tripla capa, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Seis |
| Regulador de posición | Dous |
| Recoñecedor de cestas | Un |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Brazo pulverizador rotatorio incorporado
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
Guía de aceiro inoxidable con rodamentos en ambos os dous lados
Entrada de auga de conexión rápida, lavando auga desde a parte traseira da guía da cámara cara a cada módulo de inxección
Podes colocar cestos usados para botellas de boca ancha limpas
| Dimensións externas, altura en mm | 183 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 530 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 569 mm |
| Peso neto | 3,5 kg |
certificación