Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa inferior, soporte da cesta de limpeza da capa inferior, cesta do módulo da capa inferior
Montado nunha lavadora de capa simple, dobre ou tripla, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Oito |
| Regulador de posición | Dous |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
Dividido en dúas capas para cargar a bandexa de malla
Brazo pulverizador rotatorio incorporado
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
| Dimensións externas, altura en mm | 230 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 528 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 584 mm |
| Peso neto | 5,6 kg |
Certificación
Empresa XPZ
Co. de Tecnoloxía Biolóxica de Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ é un fabricante líder de lavadoras de cristalería de laboratorio, situado na cidade de Hangzhou, provincia de Zhejiang, China. XPZ especialízase na investigación, produción e comercialización de lavadoras automáticas de cristalería que se aplican á biofarmacéutica, á saúde médica, á inspección de calidade ambiental, á monitorización de alimentos e ao campo petroquímico.
XPZ comprométese a axudar a resolver todo tipo de problemas de limpeza. Somos o principal provedor das autoridades de inspección chinesas e das empresas químicas; mentres tanto, a marca XPZ estendeuse a moitos outros países, como a India, o Reino Unido, Rusia, Corea do Sur, Uganda, Filipinas, etc. XPZ ofrece solucións integradas baseadas na demanda personalizada, incluíndo a selección de produtos, a instalación e a formación operativa, etc.
Reuniremos máis vantaxes empresariais para ofrecer produtos innovadores con alta calidade e un servizo excelente, para manter a nosa amizade a longo prazo.
Fábrica XPZ

Exposición

