Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza sen inxección
Apto para recipientes de boca ancha, cuncas medidoras, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Abrazaderas de resorte pequenas | 18 |
| Altura | 105 mm |
| Espazado | 60 mm |
| Abrazaderas de resorte grandes | 10 |
| Altura | 175 mm |
| Espazado | 60 mm |
O módulo da cesta
| Dimensións externas, altura en mm | 186 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 220 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 445 mm |
| Peso neto | kg |