Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza sen inxección
Apto para recipientes de boca ancha, cuncas medidoras, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Abrazaderas de resorte pequenas | 26 |
| Altura | 105 mm |
| Espazado | 60 mm |
O módulo da cesta
| Dimensións externas, altura en mm | 116 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 220 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 410 mm |
| Peso neto | kg |