F1 ascendente
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Usado para limpar frascos de mostra
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ф2,5 mm x 110 mm de alto |
| Número de boquillas | 88 unidades |
| Soporte para cruz | 88 unidades |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 170 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 558 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 352 mm |
| Peso neto | kg |