Continuar mellorando para garantir a calidade da mercadoría segundo os requisitos estándar do mercado e dos clientes. A nosa empresa conta cun programa de garantía de calidade establecido para a inspección de calidade da lavadora de cristalería de laboratorio totalmente automática de 1 a 3 capas independente de 202 L con certificación CE e secado. O noso principio é "prezos razoables, tempo de produción económico e o mellor servizo". Agardamos cooperar con máis clientes para unha mellora e beneficios mutuos.
seguir mellorando para garantir a calidade da mercadoría segundo os requisitos estándar do mercado e dos clientes. A nosa empresa ten un programa de garantía de calidade establecido paraLavadora e secadora de cristalería de laboratorio de China e lavadora de botellas de laboratorioAgora temos unha liña de produción de materiais completa, unha liña de montaxe, un sistema de control de calidade e, o máis importante, moitas patentes tecnolóxicas e un equipo técnico e de produción experimentado, así como un equipo de servizo de vendas experto. Con todas estas vantaxes, estamos a piques de crear "a reputada marca internacional de monofilamentos de nailon" e de difundir as nosas solucións por todos os recunchos do mundo. Seguimos avanzando e facendo todo o posible para servir aos nosos clientes.

| Parámetro básico | |
| Temperatura de traballo | 5-40ºC |
| Potencia electrónica | 220 V/50 Hz ou 380 V/50 Hz |
| fío eléctrico | 2 m/5*10 m2 |
| potencia de calefacción | 4 kW/9 kW |
| Potencia total | 5 kW/11 kW |
| cámara de lavado | Aceiro inoxidable 316L |
| Panel externo | aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade | 3202L |
| Bomba peristáltica | 4 pezas |
| Programas | 36 predeterminados, máis de 100 personalizados |
| Temperatura de lavado | ata 95 ºC |
| Porto RS-232 | Para transferir información de datos da lavadora |
| Pantalla táctil | Pantalla a cor de 7 polgadas |
| Dimensión exterior | Altura/Anchura/Prfundidade: 990*612*750 mm |
| Peso | 120 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Conexión a internet dispoñible | |
| Fiestra visible na porta | |
| Sistema de monitorización da condutividade para o enxague | |
| Bomba de reforzo de auga pura dispoñible | |
| Condensador de vapor de alta eficiencia | |
Introdución á función
1. Opción de inicio diferido: Lavado programado por conta atrás ou fixación dunha hora
2. Funcional protexido por diferentes niveis de contrasinal
3. Sistema de control: control por microordenador, RS485, illamento de optoacopladores, chip importado orixinal, transmisión remota de sinal protexida.
4. Sistema de portas automáticas
5. Sistema de circulación: Función de arranque de frecuencia variable Caudal da bomba de circulación: 0-600 L/min Monitorización da presión e lavado antiescuma para garantir unha limpeza eficiente Brazo pulverizador con monitor de velocidade para alarmar obstáculos
6. Sistema de cestas de limpeza: cestas de limpeza intercambiables en calquera nivel. Flexibilidade de lavado por inxección multinivel e cestas intercambiables. Máis de tres entradas de auga con válvula de peche automático. Identificación automática na cesta e regulación do fluxo de auga.
7. Altura da capacidade: Altura de limpeza dun só nivel: 70 cm Altura de limpeza en dous niveis: 46 cm Altura de limpeza en tres niveis: 17 cm
Co. de Tecnoloxía de Instrumentos de Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ é un fabricante líder de lavadoras de cristalería de laboratorio, situado na cidade de Hangzhou, provincia de Zhejiang, China. XPZ especialízase na investigación, produción e comercialización de lavadoras automáticas de cristalería que se aplican á biofarmacéutica, á saúde médica, á inspección de calidade ambiental, á monitorización de alimentos e ao campo petroquímico.
XPZ comprométese a axudar a resolver todo tipo de problemas de limpeza. Somos o principal provedor das autoridades de inspección chinesas e das empresas químicas; mentres tanto, a marca XPZ estendeuse a moitos outros países, como a India, o Reino Unido, Rusia, Corea do Sur, Uganda, Filipinas, etc. XPZ ofrece solucións integradas baseadas na demanda personalizada, incluíndo a selección de produtos, a instalación e a formación operativa, etc.
Reuniremos máis vantaxes empresariais para ofrecer produtos innovadores con alta calidade e un servizo excelente, para manter a nosa amizade a longo prazo.

Exposición


Continuar mellorando para garantir a calidade da mercadoría segundo os requisitos estándar do mercado e dos clientes. A nosa empresa conta cun programa de garantía de calidade establecido para a inspección de calidade da lavadora de cristalería de laboratorio totalmente automática de 1 a 3 capas independente de 202 L con certificación CE e secado. O noso principio é "prezos razoables, tempo de produción económico e o mellor servizo". Agardamos cooperar con máis clientes para unha mellora e beneficios mutuos.
Inspección de calidade paraLavadora e secadora de cristalería de laboratorio de China e lavadora de botellas de laboratorioAgora temos unha liña de produción de materiais completa, unha liña de montaxe, un sistema de control de calidade e, o máis importante, moitas patentes tecnolóxicas e un equipo técnico e de produción experimentado, así como un equipo de servizo de vendas experto. Con todas estas vantaxes, estamos a piques de crear "a reputada marca internacional de monofilamentos de nailon" e de difundir as nosas solucións por todos os recunchos do mundo. Seguimos avanzando e facendo todo o posible para servir aos nosos clientes.