Presupostos rápidos e superiores, asesores informados para axudarche a escoller a solución correcta que se adapte a todas as túas necesidades, un curto prazo de xeración, un manexo responsable da calidade e produtos e servizos únicos para o pago e o envío de OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Convidámoste a visitar a nosa fábrica e agardamos crear relacións comerciais acolledoras cos clientes na túa casa e no estranxeiro a longo prazo.
Presupostos rápidos e de calidade superior, asesores informados para axudarche a escoller a solución correcta que se adapte a todas as túas necesidades, un curto prazo de xeración, un manexo responsable da calidade e produtos e servizos únicos para o pago e o envío.Módulo LED de China, Módulo de inxecciónSempre estamos a crear novas tecnoloxías para optimizar a produción e subministrar mercadorías a prezos competitivos e de alta calidade. A satisfacción do cliente é a nosa prioridade. Podes facernos chegar a túa idea para desenvolver un deseño único para o teu propio modelo e evitar demasiadas pezas similares no mercado. Ofreceremos o noso mellor servizo para satisfacer todas as túas necesidades. Asegúrate de contactar connosco de inmediato.
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Úsase para limpar material de vidro de laboratorio, como matraz erlenmeyer, matraz triangular, matraz de fondo redondo, matraz de fondo plano, matraz aforado e probetas.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ф6 mm x 220 mm de alto |
| Número de boquillas | 8 unidades |
| Número de titulares | 8 unidades |
| Colocación de pezas de resorte | 8 unidades |
| Revestimento dos soportes | PA |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 253 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 140 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 488 mm |
| Peso neto | 0,9 kg |