Sempre podemos satisfacer os nosos respectados clientes coa nosa boa calidade, bo prezo e bo servizo debido a que somos máis profesionais e traballadores, e o facemos dun xeito rendible para o estándar de fabricación de carriños de cociña artesanais de China con rodas e 3 cestos de almacenamento de verduras de vimbio. Adherímonos ao principio de "Servizos de estandarización para satisfacer as demandas dos clientes".
Sempre podemos satisfacer os nosos respectados clientes coa nosa boa calidade, bo prezo e bo servizo debido a que somos máis profesionais e traballadores e o facemos dun xeito rendible.Prezo do expositor e do marco de exhibición de ChinaDebido ás tendencias cambiantes neste campo, implicámonos no comercio de mercadorías con esforzos dedicados e excelencia na xestión. Mantemos prazos de entrega puntuais, deseños innovadores, calidade e transparencia para os nosos clientes. O noso lema é ofrecer solucións de calidade dentro do prazo estipulado.
Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa inferior, soporte da cesta de limpeza da capa inferior, cesta do módulo da capa inferior,
Montado nunha lavadora de capa simple, dobre ou tripla, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Oito |
| Regulador de posición | Dous |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
Cesta con conexión de módulos
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
Montado en ambas guías de aceiro inoxidable
Entrada de auga de conexión rápida, lavando auga desde a parte traseira da guía da cámara cara a cada módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 158 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 528 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 566 mm |
| Peso neto | 3 kg |