Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa superior, Cesta de limpeza da capa intermedia, Reixa da cesta de limpeza da capa superior, Reixa da cesta de limpeza da capa intermedia, Cesta do módulo da capa superior, Cesta do módulo da capa intermedia
Montado nunha lavadora de dobre ou tripla capa, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Seis |
| Regulador de posición | Dous |
| Recoñecedor de cestas | Un |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
Brazo pulverizador rotatorio incorporado
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
Guía de aceiro inoxidable con rodamentos en ambos os dous lados
Entrada de auga de conexión rápida, lavando auga desde a parte traseira da guía da cámara cara a cada módulo de inxección
Podes colocar cestos usados para botellas de boca ancha limpas
| Dimensións externas, altura en mm | 139 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 529 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 574 mm |
| Peso neto | 3,7 kg |
Co. de Tecnoloxía Biolóxica de Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ é un fabricante líder de lavadoras de cristalería de laboratorio, situado na cidade de Hangzhou, provincia de Zhejiang, China. XPZ especialízase na investigación, produción e comercialización de lavadoras automáticas de cristalería que se aplican á biofarmacéutica, á saúde médica, á inspección de calidade ambiental, á monitorización de alimentos e ao campo petroquímico.
XPZ comprométese a axudar a resolver todo tipo de problemas de limpeza. Somos o principal provedor das autoridades de inspección chinesas e das empresas químicas; mentres tanto, a marca XPZ estendeuse a moitos outros países, como a India, o Reino Unido, Rusia, Corea do Sur, Uganda, Filipinas, etc. XPZ ofrece solucións integradas baseadas na demanda personalizada, incluíndo a selección de produtos, a instalación e a formación operativa, etc.
Reuniremos máis vantaxes empresariais para ofrecer produtos innovadores con alta calidade e un servizo excelente, para manter a nosa amizade a longo prazo.
Fábrica XPZ

Exposición

