Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa inferior, soporte da cesta de limpeza da capa inferior, cesta do módulo da capa inferior
Montado nunha lavadora de capa simple, dobre ou tripla, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Oito |
| Regulador de posición | Dous |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
Dividido en dúas capas para cargar a bandexa de malla
Brazo pulverizador rotatorio incorporado
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
| Dimensións externas, altura en mm | 226 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 529 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 569 mm |
| Peso neto | 5,6 kg |