Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa inferior, soporte da cesta de limpeza da capa inferior, cesta do módulo da capa inferior
Montado nunha lavadora de capa simple, dobre ou tripla, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Oito |
| Regulador de posición | Dous |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
Cargar na parte inferior da máquina de limpeza
Transporta todo tipo de bandexas de malla e todo tipo de insercións para cestos
| Dimensións externas, altura en mm | 79 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 529 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 546 mm |
| Peso neto | 2 kg |