Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Pode limpar 28 pipetas, 28 frascos de mostra e 9 matraz erlenmeyer, matraz, matraz volumétrico, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ø 2,5 mmxH110mm ø 4 mmxH160mm ø 6 mmxH220mm |
| Número de boquillas | 65 unidades |
| Asentos para pipetas | 28 unidades |
| Soporte para cruz | 28 unidades |
| Número de titulares | 9 unidades |
| Colocación de pezas de resorte | 9 unidades |
| Revestimento dos soportes | PA |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 265 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 190 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 493 mm |
| Peso neto | 3 kg |