Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
O módulo integrado ten 28 pipetas, 8 unidades de matraz erlenmeyer/matraz/matraz volumétrico/probeta graduada, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ф6 mm x 220 mm de alto |
| Número de boquillas | 36 unidades |
| Asentos para pipetas | 28 unidades |
| Soporte para cruz | 8 unidades |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 255 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 190 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 493 mm |
| Peso neto | kg |