Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Usado para limpar artigos de vidro de laboratorio, como tubos de centrífuga, botellas de vidro, botellas baleiras superiores e tubos de ensaio.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ф2,5 mm x 70 mm de alto |
| Número de boquillas | 84 unidades |
| Soporte para cruz | 84 unidades |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 164 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 204 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 511 mm |
| Peso neto | kg |