Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Úsase para limpar material de vidro de laboratorio, como matraz erlenmeyer, matraz triangular, matraz de fondo redondo, matraz de fondo plano, matraz aforado e probetas.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Boquilla de inxección | ф2,5 mm x 110 mm de alto |
| Número de boquillas | 36 unidades |
| Soporte para cruz | 36 unidades |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 114 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 204 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 511 mm |
| Peso neto | 3,5 kg |