F1 ascendente
Cesta de limpeza de inxeccións, soporte para cestas de limpeza de inxeccións, módulo de inxección
Úsase para limpar pipetas.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
| Número de boquillas | 116 unidades |
| A altura do marco | 150 mm |
| Altura limpable da pipeta | 585 mm |
Cesta de limpeza de módulos de tipo inxección con porto de conexión
Cargar á esquerda e á dereita da cesta do módulo
Entrada rápida, auga limpa da cesta do módulo en cada boquilla do módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 279 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 558 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 352 mm |
| Peso neto | kg |