fai que o traballo de limpeza sexa máis feliz
Deseñado para a limpeza de laboratorio de material de vidro estándar, axeitado para recipientes de vidro, cerámica, metal, plástico, etc. (por exemplo, matraces volumétricos, frascos de mostra, matraces Erlenmeyer, tubos colorimétricos, pipetas, pipetas graduadas, tubos de ensaio, placas de Petri, matraces con forma de corazón, vasos de precipitados, etc.).
—————Flash-F2—————
| Parámetro básico | |
| Temperatura de traballo | 5-40 ℃ |
| Potencia electrónica | 380 V/50 Hz |
| fío eléctrico | 2 m/5 x 10 m² |
| potencia de calefacción | 9 kW/18 kW |
| Poder de secado | 4 kW/6 kW |
| Potencia total | 13 kW/24 kW |
| Capacidade | 308L |
| Bomba peristáltica | 4 pezas |
| Programas | 36 predeterminados, máis de 100 personalizados |
| Temperatura de lavado | ata 95 ℃ |
| Porto RS-232 | Para transferir información de datos da lavadora |
| Pantalla táctil | Pantalla a cor de 7 polgadas |
| Dimensión exterior (alto/ancho/profundidade) | 1326*930*750 mm |
| Peso | 200 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Conexión a internet dispoñible | |
| Fiestra visible na porta | |
| Sistema de monitorización da condutividade para o enxague | |
| Bomba de reforzo de auga pura dispoñible | |
| Condensador de vapor de alta eficiencia | |
| Cámara de lavado en aceiro inoxidable 316L | |
| Panel exterior en aceiro inoxidable 304 | |
Catro vantaxes clave para a lavadora de cristalería de laboratorio totalmente automática
Por que elixir a lavadora de cristalería de laboratorio totalmente automática XPZ?
Máis funcións——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Certificación:
Como limpa o material de laboratorio a lavadora de vidro automática XPZ?
→Con auga da billa e auga pura (ou auga abrandada) como medio de traballo, empregando un axente de limpeza específico, impulsado pola bomba de circulación, o líquido de limpeza lávase directamente a 360 ° dentro e fóra do recipiente xirando o brazo pulverizador e o tubo pulverizador, para eliminar, emulsionar e descompoñer as substancias restantes no recipiente baixo a acción de forzas mecánicas e químicas; Ademais, o líquido de limpeza pódese quentar automaticamente e, a continuación, os utensilios pódense limpar e desinfectar en quente para conseguir un mellor efecto de limpeza. Se se selecciona o modelo con función de secado, o frasco de mostra tamén se pode secar con aire quente despois do lavado para evitar a contaminación secundaria causada por non retiralo a tempo.(Este modelo inclúe secado.)
——-Procedemento de lavado normal
Prelavado → lavado con deterxente alcalino a menos de 80 °C → enxaugar con deterxente ácido → enxaugar con auga da billa → enxaugar con auga pura → enxaugar con auga pura a menos de 75 °C → secado
Preguntas frecuentes
P1: Por que elixir XPZ?
Somos o principal provedor das autoridades de inspección chinesas e das empresas químicas.
A nosa marca estendeuse a moitos outros países, como a India, o Reino Unido, Rusia, África e Europa.
Ofrecemos solucións integradas baseadas na demanda personalizada, incluíndo a selección de produtos, a instalación e a formación operativa.
P2: Que tipo de envío pode escoller o cliente?
Normalmente envíase por mar, por aire.
Facemos todo o posible para satisfacer as necesidades de transporte dos clientes.
P3: Como garantir a calidade do produto e o servizo posvenda?
Temos certificado de calidade CE, ISO, etc.
Temos un excelente servizo posvenda e un enxeñeiro posvenda.
Os nosos produtos teñen un período de garantía.
P4: Podewevisitar a súa fábrica en liña?
Somos moi solidarios.
P5: Que tipo de pagamento pode escoller o cliente?
T/T, L/C e etc.