A nosa busca e propósito da empresa é sempre "satisfacer sempre as necesidades dos nosos consumidores". Seguimos adquirindo, deseñando e deseñando produtos extraordinarios de alta calidade para os nosos clientes novos e antigos e acadando unha perspectiva vantaxosa para os nosos consumidores, así como para nós. Prezo barato de China 126L Lavadora de botellas de cristalería totalmente automática industrial de laboratorio. Unha cooperación sincera con vostede, en conxunto, fará que o mañá sexa feliz!
A nosa procura e propósito da empresa é sempre "satisfacer sempre as necesidades dos nosos consumidores". Continuamos adquirindo, deseñando e deseñando produtos extraordinarios de alta calidade tanto para os nosos clientes novos como para os antigos, e acadando unha perspectiva vantaxosa tanto para os nosos consumidores como para nós.Lavadora de cristalería de China e lavadora de cristalería de laboratorioCon todos estes apoios, podemos atender a cada cliente con produtos de calidade e envíos puntuais con gran responsabilidade. Sendo unha empresa nova e en crecemento, pode que non sexamos os mellores, pero estivemos a facer todo o posible para ser o seu bo socio.
| Parámetro básico | |
| Temperatura de traballo | 5-40ºC |
| Potencia electrónica | 220 V/50 Hz ou 380 V/50 Hz |
| fío eléctrico | 2 m/5*10 m2 |
| potencia de calefacción | 4 kW/9 kW |
| Potencia total | 9 kW/13 kW |
| cámara de lavado | Aceiro inoxidable 316L |
| Panel externo | aceiro inoxidable 304 |
| Capacidade | 202L |
| Bomba peristáltica | 4 pezas |
| Programas | 36 predeterminados, máis de 100 personalizados |
| Temperatura de lavado | ata 95 ºC |
| Porto RS-232 | Para transferir información de datos da lavadora |
| Pantalla táctil | Pantalla a cor de 7 polgadas |
| Dimensión exterior | Altura/Anchura/Prfundidade: 990*612*750 mm |
| Peso | 100 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Conexión a internet dispoñible | |
| Fiestra visible na porta | |
| Sistema de monitorización da condutividade para o enxague | |
| Bomba de reforzo de auga pura dispoñible | |
| Condensador de vapor de alta eficiencia | |
Introdución á función
1. Opción de inicio diferido: Lavado programado por conta atrás ou fixación dunha hora
2. Funcional protexido por diferentes niveis de contrasinal
3. Sistema de control: control por microordenador, RS485, illamento de optoacopladores, chip importado orixinal, transmisión remota de sinal protexida.
4. Sistema de portas automáticas
5. Sistema de circulación: Función de arranque de frecuencia variable Caudal da bomba de circulación: 0-600 L/min Monitorización da presión e lavado antiescuma para garantir unha limpeza eficiente Brazo pulverizador con monitor de velocidade para alarmar obstáculos
6. Sistema de cestas de limpeza: cestas de limpeza intercambiables en calquera nivel. Flexibilidade de lavado por inxección multinivel e cestas intercambiables. Máis de tres entradas de auga con válvula de peche automático. Identificación automática na cesta e regulación do fluxo de auga.
7. Altura da capacidade: Altura de limpeza dun só nivel: 70 cm Altura de limpeza en dous niveis: 46 cm Altura de limpeza en tres niveis: 17 cm




Co. de Tecnoloxía Biolóxica de Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ é un fabricante líder de lavadoras de cristalería de laboratorio, situado na cidade de Hangzhou, provincia de Zhejiang, China. XPZ especialízase na investigación, produción e comercialización de lavadoras automáticas de cristalería que se aplican á biofarmacéutica, á saúde médica, á inspección de calidade ambiental, á monitorización de alimentos e ao campo petroquímico.
XPZ comprométese a axudar a resolver todo tipo de problemas de limpeza. Somos o principal provedor das autoridades de inspección chinesas e das empresas químicas; mentres tanto, a marca XPZ estendeuse a moitos outros países, como a India, o Reino Unido, Rusia, Corea do Sur, Uganda, Filipinas, etc. XPZ ofrece solucións integradas baseadas na demanda personalizada, incluíndo a selección de produtos, a instalación e a formación operativa, etc.
Reuniremos máis vantaxes empresariais para ofrecer produtos innovadores con alta calidade e un servizo excelente, para manter a nosa amizade a longo prazo.

Exposición

A nosa busca e propósito da empresa é sempre "satisfacer sempre as necesidades dos nosos consumidores". Seguimos adquirindo, deseñando e deseñando produtos extraordinarios de alta calidade para os nosos clientes novos e antigos e acadando unha perspectiva vantaxosa para os nosos consumidores, así como para nós. Prezo barato de China 126L Lavadora de botellas de cristalería totalmente automática industrial de laboratorio. Unha cooperación sincera con vostede, en conxunto, fará que o mañá sexa feliz!
Prezo barato de ChinaLavadora de cristalería de China e lavadora de cristalería de laboratorioCon todos estes apoios, podemos atender a cada cliente con produtos de calidade e envíos puntuais con gran responsabilidade. Sendo unha empresa nova e en crecemento, pode que non sexamos os mellores, pero estivemos a facer todo o posible para ser o seu bo socio.