As nosas solucións son moi recoñecidas e fiables polos clientes e cumprirán cos requisitos financeiros e sociais en continua evolución para o mellor prezo para pezas de altofalantes de estilo P-Audio de 15 polgadas de China, cesta de altofalantes. Non dubide en contactar connosco se lle interesa a nosa solución, ofrecerémoslle unha sorpresa en canto a calidade e prezo.
As nosas solucións son moi recoñecidas e fiables polos clientes e cumprirán cos requisitos financeiros e sociais en continua evolución paraPrezo das pezas de estrutura e altofalante PA de ChinaA medida que a integración económica mundial trae desafíos e oportunidades para a industria xxx, a nosa empresa, ao manter o noso traballo en equipo, a calidade en primeiro lugar, a innovación e o beneficio mutuo, ten a confianza suficiente para ofrecer aos nosos clientes solucións cualificadas, prezos competitivos e un excelente servizo, e para construír un futuro mellor baixo o espírito de superioridade, rapidez e forza cos nosos amigos xuntos, continuando coa nosa disciplina.
Momento-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cesta de limpeza da capa inferior, soporte da cesta de limpeza da capa inferior, cesta do módulo da capa inferior,
Montado nunha lavadora de capa simple, dobre ou tripla, colocado en diferentes módulos de inxección, descarga de vidro de laboratorio reutilizable, cerámica, plásticos, aceiro inoxidable, etc.
| Material | Aceiro inoxidable 316L |
| Cor | Aceiro inoxidable mate |
| Rodillo de actividade | Oito |
| Regulador de posición | Dous |
| Carreira de empuxe e tracción do marco da cesta | 550 mm |
| Diámetro da interface rápida | 32 mm |
Cesta con conexión de módulos
Cámara de limpeza manual de entrada e saída por empuxe e saída
Montado en ambas guías de aceiro inoxidable
Entrada de auga de conexión rápida, lavando auga desde a parte traseira da guía da cámara cara a cada módulo de inxección
| Dimensións externas, altura en mm | 158 mm |
| Dimensións externas, ancho en mm | 528 mm |
| Dimensións externas, profundidade en mm | 566 mm |
| Peso neto | 3 kg |